Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölti le hibásan az mp3...

Miért tölti le hibásan az mp3 fájlokat?

Figyelt kérdés
Régóta küzdök olyan problémával, hogy zene letöltés után, mikor belehallgatok a zenébe 0:00 -t ír ki a helyes lejátszási idő helyett. Próbáltam konvertálni CDex-el wav-ba utána vissza mp3, de van amikor jó, de van amikor ugyanúgy megmarad a hiba, csak olyankor már 0:00 helyett 24:45 perc v 13:26 perc stb. Mi lehet a probléma? Válaszokat előre is köszönöm!

2017. dec. 31. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy válaszolni lehessen a kérdésedre jó lenne tudni, hogy honnan töltöd le, mivel töltöd le és mivel próbálod lejátszani? stb... :)
2017. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vibe3.com-ról, Chrome, Winamp. Op.: Win 10 pro. Jó pár éve töltök onnan a chrome-val, de kb fél éve csinálja ezt a marhaságot.
2017. dec. 31. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
hát talán a winampot kellene már lecserélni valami másra azt hiszem már több éve nem fejleszti senki. alternatívaként ajánlanám a potplayert.
2017. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igaz, hogy az nem csak zene lejátszó, hanem multimédiás, de mindent tud amit a winamp tudott annak idején.
2017. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak azaz érdekes, hogy szoktam csinálni magamnak Abletonnal mixeket és azokat a hibás zenéket se tudom beilleszteni. Minden más lejátsza csak azok nem. Vagy lehet a winamp b.ssza el, hogy azzal indítom?
2017. dec. 31. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én a winampra tippelek. Nem biztos hogy igazam van. :)
2017. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sosem töltöttem még le innen de most próbából letöltöttem egy számot, a potplayer pontosan kiírta a szám hosszát.
2017. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, hol jó, hol nem.
2017. dec. 31. 17:02
 9/9 A kérdező kommentje:
...vagy is valamelyik számot jól tölti le, valamelyiket nem.
2017. dec. 31. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!