Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése közben...

Windows 7 telepítése közben ezt a hibaüzenetet kapom. 0x8007045D Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Egy régebbi gépet szeretnék újra telepíteni, mielőtt elkezdtem működött, de iszonyú lassú volt stb. Ezért az újratelepítés mellett döntöttem. USB-ről szeretném telepíteni. BIOS-ban átállítottam a boot-olást. Először a partícioknál volt gond, aztán olvastam, hogy USB esetében ezt megoldhatja, ha pár mp-re kihúzod és újra beteszed a pendrive-ot. Ez meg is oldótott, viszont a telepítő résznél a fájlok kibontásánál megáll és ezt az üzenetet kapom: "A windows nem tudja telepíteni a fájlokat, győzödjön meg róla, hogy minden file elérhető" 0x8007045D


Mi lehet a gond? Már fél napja küzdök vele. Nagyon bosszantó.


2018. jan. 1. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Láthatatlanba elég nehéz, de próbáld meg azt hogy a telepítés helyett a windows javítás opciót választod és ha lefut utánna a telepítőt
2018. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos mar nincs rajta az elozo op rendszer, szoval ez nem megy.
2018. jan. 1. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát.. remélem van másik gép a közelben lehet meg kéne próbálnod egy másik képfájlt rakni a pendrivera
2018. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!