Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám beállítani hogy...

Hogyan tudnám beállítani hogy az önéletrajzomat ne csatolt fájlként küldjem el?

Figyelt kérdés
outlook küldeném,de én úgy szeretném hogy dokumentumként kapják meg,ne csatolt fájlként!rzt hogy tudom beállítani?
2008. okt. 25. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha lecsatolja, dokumentum lesz belőle.

Nem lehet csak úgy, csatolás nélkül elküldeni, mert nem szabványos levél.

A normál levelet (összehajtott papírlap) sem viszi el a posta, ha nem teszed borítékba. A csomagot se, zacskóban (doboz helyett).


Az internetes levél sem megy el, ha nincs levél formája.

2008. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet,arra gondol,hogy ne mellékletként szerepeljen az önéletrajza,hanem az e-mail szövegeként.Ha erről van szó,tedd ezt:Megnyitod az önéletrajzot.Megnyomod az egér bal gombját,és úgy tartod.Végighúzod a szöveg felett,majd elengeded.Ezzel kijelölted.Nyomsz egy jobb gombot(szintén a szöveg felett),és a másolásra klikkelsz.Megnyitsz egy új e-mailt.Megint jobb gomb,majd beszúrás(beillesztés).
2008. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így ne küldd, mert egyrészt baromi ronda lesz - másrészt el se olvassák.

Sajnos ma Magyarországon a 'dokumentum' az a Microsoft Word dokumentumot jelenti. Ha nem az van ott, többnyire nem olvassák el.

2008. okt. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt,hogy ronda lesz,azt nem gondolom,én pl gmailt használok,és hatalmas,gyönyörű,letisztult kezelőfelülete van.Igaz,aki megkapja nem biztos,hogy gmailes.Az viszont tényleg igaz lehet,hogy nem olvassák el,ezt nem tudom.Én adtam a tanácsot,hogy tudod beleszúrni az önéletrajzot az emilbe,de erre nem gondoltam.Minden bizonnyal igaza van ebben az előttem szólónak.
2008. okt. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én az e-mailbe magát a motivációs levelet szoktam írni,a "Tisztelt Álláshírdető!"kezdetű szöveget.

Szintén csatolni szoktam a World dokumentum - önéletrajzot,ebben a levélben utalok,azaz:

"levelemhez mellékelem fényképes önéletrajzomat."

Ugyanaz a szöveg,ha postai úton adom fel;e-mailnél is ez olyan szitu,mintha virtuálisan a "borítékba" tennéd a leveled mellé a c.v-det.

2008. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző:

Egyébként cégre válogatja,hol mit olvasnak el,mit nem.

Ha sürgősen keresnek embert, és egyetlen személyt,nem dobálóznak a levelekkel annyira,mintha tömeges felvételre várnának jelentkezéseket,a c.v-k első unszimpi mondatánál kihajigálják a nem-tetszőket,hiszen van miből válogatni.

Ahol egy bizonyos pozícióba keresnek (lehetőleg rövid időn belül - erre is érdemes odafigyelni),ott elolvassák az összes e-mailt,nehogy véletlenül pont a legalkalmasabb személy pályázata kerüljön a "kukába".

2008. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!