Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a GTA 5-öt újratelepítem...

Ha a GTA 5-öt újratelepítem segít? (lent)

Figyelt kérdés
Kb. 7 hónapja vettem meg Steam-en. A probléma az, hogy kb. 3 hónapig tudtam onlineozni, de már nem tudok. Azt írja, hogy a GTA modosított verziójával játszom, ha megpróbálok onlineozni. Nem modoltam be a játékot! Ha újratelepítem segít? Ha újratelepítem úrja meg kell venni? Köszönöm a válaszokat! :)

2018. jan. 2. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit egyszer kifizettél már a tiéd. Nem 1 telepítést tartalmaz a játék ára, hanem korlátlant (attól hogy nem lemezen van meg hanem online fiókhoz társítva, nem veszted el az újrafelhasználhatóság jogát).
2018. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha újratelepítem tudok onlineozni? A fő kérdés ez volt, de köszönöm a válaszodat. :)
2018. jan. 2. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen. Azért nem válaszoltam rá mert nem tipikus problémád van ha valóban nem lett a játékba telepítve semmi és nem is futtatsz semmilyen más programot amit gyanúsnak találhat a rendszer (csalás, hack, stb...).


Itt írnak még lehetséges megoldást bizonyos fájlok törlésével és a játék integritásának ellenőrzésével (ilyenkor tölti le Steamről a hiányzó fájlokat).

[link]

2018. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!