Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kiirtani a Yahoo-t?

Hogyan tudom kiirtani a Yahoo-t?

Figyelt kérdés
telepítettem egy programot és az átírt valamit a Firefoxban és hiába törlöm ki a beállításokból, újra és újra vissza jön ez a tetű szrházi yahoo alapértelmezett keresőnek.
2018. jan. 2. 15:30
 1/4 MesterromeOfficial válasza:
Firefox újratelepítés?
2018. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
100%

Esetleg:

Az ominózus program, valamint az általa telepített további program/programok uninstallálása.

Malwarebytes/Malwarebytes AdwCleaner/Adwcleaner futtatása.

Firefox beállítások újrakonfigurálása.

2018. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Beállitásokban a Yahoo, mint keresőmotort kitörölted? Ha kitörölted, akkor helyette a Google-t jelöld be keresőmotornak.

[link]

Az ujratelepités nem használ. A letöltött program ragadványaként épült be, valószínű a bővitmények között találod meg. Abból kell kitörölni, de ha ugy se megy, mert sokfajta rosszindulatu program létezik, akkor ahhoz itt egy infó:

[link]

Továbbá:

Bármely weblap ill. a Google Kezdőlapjának beállitása Firefoxban:

[link]

2018. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"A Beállitásokban a Yahoo, mint keresőmotort kitörölted? Ha kitörölted, akkor helyette a Google-t jelöld be keresőmotornak. "


természetesen ezzel kezdtem. Újra telepítést még megcsinálom. Remélem az meghozza a sikert.


Nagyon köszönöm a válaszokat


Pacsi ment :)

2018. jan. 2. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!