Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letolteni a...

Honnan tudom letolteni a Windows Vista telepito cd-t?

Figyelt kérdés
Torrent oldalak??? Vagy esetleg valamilyen mas szamitogepes oldal???? Torolni akarom a Vistam a Windows 7-em mellol...es ezen az oldalon azt irja hogy szukseges ehhez a muvelethez a Vista telepito cd-je ...de nekem nincs meg es penzem sincs egyenlore hogy megvegyek...torolnom meg surgosen kene mert Virusos... [link]
2010. jún. 4. 03:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt próbáld letölteni [link] fel vannak darabolva majd azt együtt tömörítsd ki és kapsz egy .iso -t azt égesd ki és kész a DVD:) Elsőnek regisztrálj oda és aztán nyílik meg a letöltések
2010. jún. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem egészen értem. A Win7-ből nem tudod leformázni azt a partíciót, amin a Vista lakik? Ahhoz se lemez nem kell, se semmi.
2010. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia igen??? Tudnal nekem segiteni de legyszyves ugy ird le nekem hogy hova lepjek mi hogy csinaljam a bootolast megh hogy mi az ..mert teljesen kezdsod vagyok..segitsegem meg NINCS!!!!!!!!!!
2010. jún. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!