Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki innen használja az...

Valaki innen használja az InterPalst?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja regisztráltam az oldalra, hogy fejlesszem az angolomat és külföldi barátokat találjak. Nagyon tetszik minden, viszont ma mikor be akartam lépni, nem enged be, be sem tölti az oldalt, ha meg máshonnan próbálkozok, akkor azt írja elírtam a jelszavam vagy a felhasználónevem. Nem tudom mi történhetett, és félek, hogy valami baj van. Mindig annyit ír, hogy ERROR! Try it a few minutes later. Valaki esetleg nem tudja ilyenkor mit csináljak?

(Azért is fontos, mivel vannak már onnan olyan jó barátaim, akikkel személyesebb beszélgetéseink is voltak és több dolgot elárultunk magunkról, az életünkről. Nagyon remélem nem törték fel...)



2018. jan. 4. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalon van egy "Forgot your password" link, arra nyomj rá. Az emailcímedre fog küldeni új jelszót.


A sok próbálkozás miatt letilthatott a rendszer, ilyenkor várj pár percet, fél órát.

2018. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, közben sikerült belépnem, hála Istennek :)
2018. jan. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!