Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne kiküszöbölni a...

Hogy lehetne kiküszöbölni a Calibre e-book kezelő program használatánál az alábbi hibát?

Figyelt kérdés

Előszeretettel használom a Calibre programot.

Nekem olyan problémám lenne, hogy néhány könyvet, melyeket telefonon szeretnék olvasni (FBreader alkalmazással) .doc, illetve .docx formátumban kaptam meg egy ismerősömtől. Ezeket szeretném .epub vagy .mobi formába átkonvertálni. Ehhez .text formában kéne lementenem őket (amit felismer a Calibre), viszont bármilyen módban is mentem el (unicode vagy ansi) egyes karaktereket nem jelenít meg a konvertálás után – illetve hézagpótló jellel tölt ki. Van ennek kiküszöbölésére valami használható módszer?

A választ előre is hálásan köszönöm.



#konvertálás #e-book #Calibre #szövegkonvertálás
2018. jan. 4. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Megveszi őket az ember.
2018. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom - csak ez sajnos nem számítástechnikaspecifikus válasz :)
2018. jan. 4. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az FBReader felismeri a doc és docx fájlokat, nem kell konvertálni.
2018. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igaz. Kifelejtettem, hogy a kislányom viszont .epub formátumú könyvolvasót használ, ahhoz pedig kell a konvertálás.

Nem is kellett volna az okot kiírnom - a puszta kérdés: mi módon tudok .txt-ben elmenteni úgy, hogy a Calibre a konvertálásnál ne dobjon töltelék karaktereket?

2018. jan. 5. 00:51
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] konvertáld epub-ba
2018. jan. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!