Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 újratelepítése...

Egysrac171717 kérdése:

Windows 10 újratelepítése után bejelentkezésnél rendszergazda jelszót kér! Wtf? Soha nem adok meg jelszót telepítéskor nem először csinálom! Usb-n van az Op. Bootolni nem lehet a laptopot! Biost nem lehet megnyitni. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az ilyen F2 F10 ESC - es próbálkozásokat le se írjátok.. Shift kikapcsolás F2 indítás nem segitett! Korábban előhoztam a Biost úgy, hogy szoftveresen frissitettem és automatikusan újraindult! Ezt most is megpróbáltam de rendszergazda jogosultság kell hozzá amihez jelszót kér! Ördögi kör...

Cmd parancssorral probáltam törölni a jelszót persze ez sem sikerült..

Várom az ötleteket előre is köszönöm!



2018. jan. 5. 22:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Acer Aspire E5 522G
2018. jan. 5. 22:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak ötlet. BIOS reset, alaplapi gombelem eltávolítás 15 percre aztán újratelepítés.
2018. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!