Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az h windows media...

Miért van az h windows media player/center nem játszik le videot?

Figyelt kérdés
"A Windows Media Player nem tudja lejátszani a fájlt. Lehet, hogy a lejátszó nem támogatja ezt a fájltípust, vagy azt a kodeket, amellyel a fájlt tömörítették." Ezt irja ki, ha elinditok valamit.. Windows 7-em van .. Régen elinditotta a videokat.. demost semmitse se 3gp mp4 avi.. többit nemis probáltam... De Multimedia player lejátssza a 3gp formátumu videokat..Valaki segítsen:S
2010. jún. 4. 14:07
 1/10 anonim válasza:

drivert kell installálni hozzá, gondolom.

én régóta használók külső kodekeket nem igénylő lejátszókat, pl smplayer, kmplayer, és visznek mindent. jó szívvel tudom ajánlani őket.

2010. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Drivert cserélni?? Video kártyához cseréltem .. akkor müxött is 1 napot.. utána megint cseréltem és semmi.. akk mihez cseréljek? Am kösz az ajánlást megnézem öket
2010. jún. 4. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
kodeket rakj fel. Javaslom az ACE-t vagy a cccp-t.
2010. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem driver, kodek. Én pl VLC media playert használok, amihez nem kell külső kodek pakk.
2010. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

ez kodekhiány szerintem. próbáld meg ezt:

[link]

2010. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz.. deezt már felraktam.. és megvan a baj.. a vidi kártyát valahogy nem érzékeli.. Már nemtomhol, de valahol kiirta >.<" Valaki tudna segiteni? O.o (vidi kártya driverem van.. meg minden felis raktam de nem müxik:S)
2010. jún. 11. 13:40
 7/10 A kérdező kommentje:
DirectX-t se engedi felrakni a gépre.. felrakom dx 9.c-t rendesen felrakja meg minden, de elinditok pl 1 gamet és aztirja h nincs feltelepitve a DirextX #.# És NEm inditja el a gamet.. Filmet viszont smplayerrel elindit.. de mással nem:S
2010. jún. 22. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Hanyas Media Player?

A Win full legális? Csak mert 10 felett, csak a full regisztrált Winen megy az MP. A régebbi MP verziók még elmennek, de az újak nem.

e használd, ilyen egyszerű, van helyette száz más program.

2010. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Öhh.. Win MP 11:P de másik profilba (1be a 4böl) meg működik a windows media player O.o és eddigis működött... és igen regisztrált meg minden.. nem eredeti CDröl lett telepitve de normális win7
2010. jún. 23. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
XBMC -t használjatok, a windowsos egy vicc.
2012. szept. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!