Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fel akarok venni egy zenet...

Fel akarok venni egy zenet ami egy honlap betetdala. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Fel akarok venni egy zenet ami egy honlap betetdala, nem lehet sehol letolteni, egyedi es kurva jo ! Windows Vistam van ezert nem lehet csak mikrofonrol venni fel hangot de ugy rengeteget veszt a minosegbol, a Win XP vel lehetett olyat, hogy magat a szamitogep amit lejatsz azta a hangot veszi fel, es kituno minossegben, kerlek segitsetek, mondjatok egy programt amivel meg tudom ezt oldani PLZ PLZ KEEERLEK ! Elore is koszi !!!!!!!!

Ja es hallgassatok meg megeri: [link]


2008. okt. 26. 07:39
 1/2 anonim válasza:
az ideiglenesen letöltött mappába a gép letölti a zenét csak más néven onnan is kimásolhatod de van a nérónak is hangrögzités funkciója
2008. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

XP-t használok, de úgy tudom, hogy a vista belső hangkártyáján is be lehet állítani azt, hogy egy felvevő program azt rögzítse, ami átmegy a hangkártyán.

Felvételre ezt jó használni:

[link]

.

A zene tényleg jó. Az első nótát próbaképp letöltöttem.

Itt van, három napig megőrzik:

[link]

2008. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!