Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO Hacknél használ valamit...

CS:GO Hacknél használ valamit a Hash-Changer?

Figyelt kérdés

**Off Téma**

CS:GO hackemhez kaptam egy olyat, hogy hash changer utána olvastma és az igaz, ha azt mindig változtatom akkor azt a VAC más programnak fogja érzékelni, és nem bannol? Igaz csak pubon hackelekm és már vagy Okt. óta és még nem vacoltak

Válaszaitok előre is köszi !



#CS:GO #csgo hack #csgo wh #csgo wallhack #hash changer
2018. jan. 9. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy meg fogod kapni a VAC bant. Semmit nem jelent, hogy még nem tiltottak ki örökre, a legtöbb esetben nem rögtön történik.
2018. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Lentre linkelk egy oldalt. Én azt használom mióta kijött (mmint a free verziót) és nem kaptam VAC-ot. Jó kis cucc :D A hash changert pedig ne használd, semmit nem ér!


[link]

2018. jan. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem, nem ez volt a kérdés de hát mind1
2018. jan. 10. 22:58
 4/11 anonim válasza:

ameddig ud a cheated addig nem kapsz vacot


btw ne allitgass semmit


nem tudom internal vagy external a cheated de nah xdd

2018. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

Nem tudom a srác, aki üzemelteti az oldalt miért nem rak ki update-t, addig ne használd!

2018. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Geez.. ti kajak free cheatet hasznaltok..


ha egy kicsit is jártas vagy a programozásba

tudsz magadnak pastelni :)) amit aztan leptotectelsz

Es undetected lesz :))


~~~~~~~~~

2018. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha van olyan free cheat ami nem VAC-os, akkor minek pastelni? :')

Pl itt a BlainCheatZ-nél csak figyelni kell hogy mikor jött ki utoljára update. Mivel nem használják annyira sokan (legalábbis szerintem) nehezebben lehet megfogni :D

Ha pedig igazán jó cuccot akarsz, akkor veszel magadnak privát cheatet.

(Tipp: teljesen privát cheatet vegyetek, ne olyat mint pl. az iCheat vagy a RedEyeCheat. Attól hogy van benne autojunk nem lesz teljesen privát)

2018. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A RedEye egy paste legalabbis az új változata. De ha magadnak pastelsz es protecteled le az max 5 perc es nem all fenn a veszely hogy vacot kapsz. Még a free cheated barmikor detected lehet. Szoooval összegezve, megéri pastelni magadnak. :thinking:
2018. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan lesz, mint az AimTux. Évek incoming xD
2018. jan. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És valaki tudja hogy kelk junkolni? Mert van amit rögtön pl.: az Aimbot alá Void al kell van amit pedig a pl aimnak a legvégére
2018. jan. 24. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!