Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World Of Warcraft-ban bányászo...

Doki1968 kérdése:

World Of Warcraft-ban bányászok néha "auto mouse clicker"-el, ha gyorsan kell valami és nincs időm ott ülni. De az új érceknél miért nem működik?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog, de ez legyen a legnagyobb csalás amit valaki is elkövethet! Általában működik is, de a legújabb nyersanyagok (Ghost iron ore) nem "respawnolnak". Így hiába állítom oda a karimat, hogy bányásszon, mert csak egyszer termeli ki amit láttam, utána többször meg sem jelenik az érc, hiába állok ott, nincs mit bányászni... Valakinek van ötlete, hol-hogy tudnék Ghost iron orét folyamatosan újratermelni?

2018. jan. 10. 08:16
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
10%
Reklamálj a GM-nél :) Tört szerveren gondolom nem nagyon számít.
2018. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A "legújabb nyersanyagok"? A Ghost Iron már vagy öt éve benne van a játékban.

A kedvedért direkt visszamentem Valley of the Four Winds-be bányászgatni (ott jön a legtöbb Ghost Iron Ore), és rendesen újratermelődtek a node-ok. Melyik szerveren vagy?

2018. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koplárovics Béci az ilyen hülye poénvadászok miatt megy el az ember kedve a segítségkéréstől! Ez nem az az oldal ahol idióták írogatnak haszontalan baromságokat, menj a ....
2018. jan. 11. 12:27
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
10%
Mi a baj? Én ha látnám, hogy egy adott területen nem jönnek elő a bányák, a GM-nél reklamálnék, hogy valami baj van. Viszont ha valahol a "legújabb" a két kieggel ezelőtti Ghost Iron Ore, akkor az tört szerver. Ott meg gondolom nem számít, ha csalsz. Még elnézést is kérjek, hogy az eredeti szerverhez vagyok szokva?
2018. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Ja, tényleg, az meg sem fordult a fejemben, hogy nem eredeti. Ha tört szerver, akkor tényleg a GM-nél kell jelezni, hátha valamiért kikapcsolta a node spawn-t. Az adminok úgy alakítják a saját szerverüket, ahogy akarják- láttam már olyan szervert, ahol a főnök kedvenc osztálya a Warlock volt, ezért tízszer akkorára állította a sebzésüket, mint a többi kasztnál.
2018. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a legjobb tört szerver, a GM-ek kitiltanának, ha csaláson kapnának... Komolyan gondoltad, hogy reklamáljak? Menj már innen csetelni valahová, ez SEGÍTSÉG KÉRŐ és most kapaszkodj: SEÍTSÉG adó oldal !!!! Nem vagyok kíváncsi a hülyeségeidre....
2018. jan. 15. 19:28
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
10%
Ember! Ha egyszer a játék nem úgy működik, hogy te, ifj. Vér István rányomsz egy gombra és lám, ott egy bánya, hanem a GM tud utánanézni, hogy miért nem kerül vissza, akkor mégis mit vársz? Nyilván ne azt írd a GM-nek, hogy "Te figyu má' géemkém! Csalnék, de még ahhoz is béna vagyok!". Gondolkodj egy kicsit. Hátha sikerül. Én bízok benne. Rosszul teszem?
2018. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!