Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol/milyen alkalmazással...

Hol/milyen alkalmazással hallgat zenét az, akinek kiírja a facebook a neve mellett, amikor rákeresek, hogy "ezt hallgatja: . "?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 09:49
 1/5 anonim válasza:
84%

Sok értelme nincs. Minek vagytok ennyire FB függők?


Hallgass azt, amit szeretsz s élvezd...


Álltalában a fb-os kérdezős emberek zöme monoton s unalmas személyiségek közé tartoznak.


Sok igazi ismerősöd/barátod se lehet, mert akkor őket kérdeznéd. :(


Ne bántásnak vedd, de szerintem ez szomorú kissé.


24/N

2018. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elottem levovel egyet kell hogy ertsek.

Miert akarod hogy mindenki tudja ep mit nezel vagy hallgatsz? Menob leszel? Nem..


Amugy meg poszt irasnal ott van hogy ezt nezem vagy hallgatom es be irod. De eleg gaz

2018. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de pont azért kérdezem, mert én nem akarom, hogy mások lássák, éppen mit hallgatok :D Ezért akarnám tudni, hogy pl. ha spotify-on hallgatok zenét, akkor ugye nem látja mindenki..
2018. jan. 11. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ne aggodj csak keruld el a sok hulyet:)
2018. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a kérdést úgy kellene feltenned: Ha spotify-n hallgatok zenét, akkor azt automatikusan megossza ismerőseimmel, miként lehet ezt kikapcsolni?


Mellesleg, ha minőségi zenét szeretnél hallgatni, akkor javaslom a cd-t, illetve flac formátumot tölts le. Így offline is jó zenéket fülelhetsz, nem kell hozzá internet elérés. (csökken a számlád, illetve működik metróban, aluljáróban, teremgarázsban, stb.)


[link]

2018. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!