Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért droppol az FPS?

Miért droppol az FPS?

Figyelt kérdés
Jelen esetben PUBG játékról van szó. van 70-80 FPS-em a játékban de úgy 2 másodpercenként megáll a képernyő egy pillanatra, mintha droppolna. Nem mondom, hogy játszhatatlan de elég idegesítő főleg harc közben. CS:GO-nál is volt ilyen csak ott 180 fps-em van. (Phenom II 4x 980 BE, AMD r9 270x, 8GB RAM)

2018. jan. 11. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Rosszul gondolod, ha azt hiszed, hogy erre van egyértelmű válasz.

Értek a gépekhez egy kicsit, de ha itt lenne előttem, akkor sem biztos, hogy meg tudnám mondani.

Nem is értem, hogy ezt hogy gondoltad komolyan.

2018. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megmondom neked! Processzor.
2018. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is proci. Ki is tudod deríteni: MSI Afterburnert megnyitva és beállítva (google a barátod) játék közben is láthatod, hogy melyik hardvered hány százalékon üzemel. Ha az akadásnál a CPU felmegy 100-ra, CPU limited van.
2018. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen,és a onedrive futott a háttérben, azt kellett leállítani,haveromnak meg a defender-t kellett kikapcsolnia mert kb 5 másodpercenként állt meg egy pillanatra a kép. Szóval a feladatkezelőben nézz körül mindenképp.
2018. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!