Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program? A tobbi lent.

Van ilyen program? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Szóval volt nekem egy kérdésem anime/manga keszitessel kaocsolatban. Sok jo valaszt kaptam ra.a lenyeg az,hogy elkezdtem egy saját mangát. A fejemben a sztorival mar jól haladok, aminek egy reszet leirtam mar vázlatba. A karakteret kinezetet is elkepzeltem már eddig 1 et rajzoltam csak le. Szóval kéne nekem valami netes program vagy tanfolyam ami megtanit ilyen animes vagy mangas rojzolasra. Fontos ,hogy ne rendes iskola legyen ,hanem csak egy program pl. Megy a rajzolas , de azert ,ha már ilyenbe kezdtem szeretnek profibb lenni. Tudtok valami ilyen ajánlani? Vagy ti mit hasznaltok/hasznaltatok?

2018. jan. 12. 04:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha valamit rosszul irtam bocsi, telorol kérdeztem.
2018. jan. 12. 04:43
 2/6 anonim válasza:
65%

Az animéket, mangákat szeretem, de nem vagyok jártas a manga rajzolásban, és az ilyen programokban.


Egy próbálkozás csak, de a YouTube-on nagyon sok ilyen videó van, le is lehet tölteni alkalmazásokat, csak írd be a keresőbe: How to draw manga.


Remélem segítettem, bocsi, ha nem, de (mint említettem) fogalmam sincs az ilyenekről...


Ha kész van, megírod a címét kommentbe, légyszi? Érdekelne...

2018. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vilag legnagyobb gyokersege 3 2 1 :en vagyok a kerdezo , tegnap este frissitett a telom , valahogy leszedte az oldalrol a jelszavamat, amire nem emlekszem. Na mindegy. Ha manga címére vagy kivancsi , na az még ninxs :D
2018. jan. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vagy az alkalmazás nevere vagy kivancsi? Telfonra töltöttem le párat, csak annyit irtam be (androidos készülékre) ,hogy how to draw manga
2018. jan. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Program nincs, ha profibb szeretnél lenni, gyakorolj. Anatómia, perspektíva, árnyékok-fények, hátterek, anyagok, használati tárgyak, különböző arc- és testtípusok. Először még ne "mangás" stílusban. Majd kialakul a saját stílusod, ha megvannak az alapok, nem kell ehhez feltétlenül iskola, de program biztos nincs hozzá. Keress inkább referenciablogokat.
2018. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Uhm. Hát a gyajorlasra gondoltam en is, de megis csak jobb lett volna ha valami megtanit rendesen . Köszi a valaszokat megy ez a zold like, vagy mi.
2018. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!