Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 törölt alkalmazások...

Windows 10 törölt alkalmazások és szolgáltatások törlése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e valahogy a kérdésben feltett helyen törölni azt az alkalmazást, ami eleve törölve van már, de még mindig látszik ott?


Konkrét példa: Nemrég játszottam végig az Assassin's Creed sorozatot és letöltöttem hozzá a magyarítást. Amint végeztem töröltem is a gépről az egész mappát, de ez a magyarítás valamiért megmaradt. Próbáltam utánanézni google-ba, de nem igazán tudom hogyan keressek rá.


Link a problémámhoz: [link]


Köszönöm előre is a válaszokat és a segítségeket!



2018. jan. 12. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A telepített programokat (játékokat is) nem törölni szokás hanem uninstallálni. És ha utána maradt még valami belőle a gépen, azt kell/lehet törölni.

Te fordítva csináltad.

Töröld a képen látható mappát/fájlt (jobb klikk rajta, majd ott Törlés)

2018. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A játékot uninstalláltam, de valóban lehetséges, hogy ezt a magyarítást nem. De ettől függetlenül a mappa, amit ír már egyáltalán nem létezik, ezért se tudja eltávolítani
2018. jan. 12. 22:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Hirtelen ötlettől vezérelve, ismét letöltöttem ezt a magyarítást, hátha így engedi a dolgot, de amikor rákérdez arra, hogy "Ez a magyarítás már telepítve van! El akarod távolítani?" és rányomok az "Igen"-re sem történik semmi.
2018. jan. 12. 22:32
 4/6 AntZ ***** válasza:

Telepítsd fel ismét a játékot, és így szedd le:

https://www.youtube.com/watch?v=oYBn4NQSRAk&feature=youtu.be..

2018. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A játéknak van köze ehhez? Mert amikor telepíte a magyarítást az is egy másik alkalmazásként jelenik meg a játék mellett.
2018. jan. 13. 10:06
 6/6 AntZ ***** válasza:
Nem. Illetve igen. Ennek van köze a játékhoz.
2018. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!