Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows meltdown-os frissité...

A windows meltdown-os frissitése miatt újra kellett telepitenem a gépem? (a lényeg lent, sürgös! 444! )

Figyelt kérdés

újratelepités után a laptop cd-ről akartam telepiteni a videokártya meghajtót, amit nem lehetett mert hibás, ezután leakartam tölteni egyet a netről de nem ment az sem mert azt irta hogy nem kompatibilis a windows ezen verziójával. Ezért frissiteni akartam windowsot, de észrevettem hogy azt az updatet akarja feltenni ami miatt újrakellett telepitsem a gépem, és ezért leállitottam a telepitest. A frissités és biztonság menüben nem lehet új updatera rákeresni mert az előző telepitését adja elő.


Mit tehetnék?



2018. jan. 12. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Letörölném a windows és visszanyomnám a régit. Aztán majd csak frissítik egyszer a drivert az új verzióhoz is. Nameg addig ugye az automatikus frissítéseket le kell állítani.
2018. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a windows szokott képet kidobni gpu driverek nélkül is, ha az sem működik telepítsd integrált grafikával
2018. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!