Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alacsony FPS League Of Legends...

Alacsony FPS League Of Legendsben, de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Laptopon lolozok, és nagyon alacsony az fps-em (örülök ha van 30, de általában 14-en mozog, és egyszerűen meghalok ha lemegy 4fpsre). Viszont egy dolgot nem értek. Játszottam már TERA-val, ami nagyon minimális laggal ment a gépemen, viszont egy ismerősömnek meg nem vitte a TERA-t mert nem volt elég erős a gépe. De neki a lol hibátlanul fut, nekem meg nem...de a TERA bezzeg nekem ment. (Tudtommal a TERA-nak nagyobb a gépigénye mint a League of Legendsnek). Minden a legalacsonyabb beállításokra van véve a lolban, próbáltam már nagyon sokmindent hogy jobb legyen, mit tehetnék :/ ? egy normális asztali gépet majd csak nyáron lesz lehetőségem beszerezni amikor mehetek dolgozni, tehát addig valahogy túl kéne ezt élnem. Nem minden meccsben olyan szörnyű és elviselhetetlen az fps-em, de néha drasztikusan lecsökken és mozogni sem tudok nagyobb fight-okban. Segítségeteket előre is köszönöm!

Utóirat: bocsi, ha rossz témát jelöltem ki ennek a kérdésnek ><



2018. jan. 13. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen laptop? Proci? Videokartya? Ram? Felbontas?

Megy mas is jatek kozben ami terhelheti a gepet?

2018. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Semmi sincs megnyitva, a játékon kívül, ha játszok a laptopomon.

Laptopom adatai:

Gyártó: Toshiba

Proci: Intel 1.70GHz

ram: 4gb

64bites

2018. jan. 14. 16:38
 3/6 A kérdező kommentje:
videókártya kimaradt: Intel(R) HD graphics
2018. jan. 14. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
gpu-ból melyik fajta?
2018. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

huha, hát nem vagyok a legokosabb ebben, remélem az adatok amiket néztem (start menü, keresőbe dxdiag, na és ott) megfelelőek. mindent leírok amit látok:

képernyő szekció

név: Intel(R) HD Graphics

Gyártó: Intel Corporation

Proci típusa: Intel(R) HD Graphics Family

DAC típusa: Internal

Összes memória: 1664 MB

Kijelzőmemória: 32 MB

Megosztott memória: 1632 MB

Hát, remélem megfelelő választ adtam, ha nem akkor bocsánat, nem nagyon vagyok túl értelmes ehhez a témához><

azt hiszem, azóta lassult be a laptopom, amióta egy frissítést rakott fel magának a gépem, azóta laggolnak a játékaim. sajnos nem tudtam visszaállítani a gépemet az előző frissítésre, mivel nem volt mentésem. azóta letiltottam az automatikus fissítéseket is a laptopomról :/

2018. jan. 16. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyenge a GPU és nagyon kevés RAM-od van. 4GB RAM ma már szinte semmire nem elég, legalább 8GB kell minimum.

Procit se lenne rossz fejleszteni. Hány magos a proci?

2019. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!