Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2017-ben hogyan tarthat itt a...

2017-ben hogyan tarthat itt a számítástechnika?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy OSX Preview-ban kiszedek egy pdf-ből üres fehér oldalakat,majd exportálom a pdf-et és az új kevesebb oldalas nagyobb méretű lesz, mint az eredeti?

2018. jan. 13. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nahát, egy ingyenes program nem támogatja a PDF formátum minden egyes lehetőségét, pl. a tömörítést. Felháborító!
2018. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tömöríteni próbáltad már?

[link]

2018. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ingyenes, az Mac a világ legdrágább gépei között van te
2018. jan. 13. 22:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a veszteséges tömörítés? Eleve nem is scannelt volt, hanem karakteres dokumentum, de tök mindegy. Én arról írtam, hogy kiszedtem belőle pár lapot, ás pár megával nagyobb lett tőle a fájl. Eleve nem volt semmi tömörítve, de ráadásul ha lett volna, az valószínűleg laponként tömörít, és nincsenek a lapok közötti korrelációs struktúrák kihasználva, de ha még ilyen szofisztikéált lenne is, ezek üres lapok voltak, ahogy írtam, tehát még ez sem játszik. Kérem az szóljon hozzá, aki ért hozzá,m és aki a kérdést is elolvasta és értelmezte. Ne trollkodjunk, köszi
2018. jan. 13. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Aranyos, hogy az beszél trollkodásról, aki a gép árát hozza fel egy ingyenes programmal szemben. De ha így kezeled a válaszokat, akkor tőlem meg is b_szódhatsz, élvezd a makacs tudatlanságot.
2018. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

te vagy tudatlan, de mindegy

a Mac-nél a gép és a szoftver együtt van, de egyébként ez teljesen mindegy, a kérdésem arra vonatkozott, hogy a bármilyen szoftverfejlesztő, egyébként pláne a Mac, hogyan tarthat itt 2017-ben. A Preview az fejlesztve van, hiába ingyenes vagy nem ingyenes a te értelmezésed szerint. Minden új OSX-nél fejlesztések történnek.

2018. jan. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!