Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom rendbe hozni a...

Hogyan tudom rendbe hozni a windows 10-es tabletemet elrontott driver frissítés után? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mostanság néha kikapcsolt magától a Wifi tabletemen, valamint néha nem érzékelte az érintést a képernyő, ezért úgy döntöttem megpróbálom frissíteni a drivereket, hátha ez megoldja. Ehhez az asztali gépen már bevált Driver Pack Solution 17 programot használtam. Talált vagy 30 frissítést, ebből a felesleges programokat kivettem, viszont az összes drivert meghagytam. Frissítés, majd újraindítás után, eljut addig a képernyőig, ahol a képernyő zárat kellene felhúzni, itt viszont nem reagál semmire. Eltűnt a sarokból a töltöttségi állapot jele, nem reagál a hangerőszabályzóra, nem fordul el a képernyő, stb, nem tudok ugye belépni a windowsba.

Előhozom a recovery menüt, itt érdekes módon gond nélkül reagál mindenre. Megpróbáltam resetelni, először úgy, hogy tartsa meg a fájljaimat, kb. 50%-ig elér, ekkor kiírja, hogy probléma merült fel, nem folytatja tovább, minden marad a régi. Utána megpróbáltam úgy, hogy az összes fájlt távolítsa el, akkor meg kiírja, hogy nincs hely a lemezen, szabadítsak fel helyet (amit ugye nem tudok megcsinálni, ha rácsatlakozom az asztali gépre, nem érzékeli a tabletet, fájlkezelőt meg nem tudok rajta megnyitni).

Biztonsági másolat nem lett készítve, így előző verziót sem tudok rajta visszaállítani.


A Troubleshot fülnél ezek a lehetőségek vannak:

- Reset PC

- System Restore

- System image recovery

- Startup Repair

- Go back to the previous build

- Startup settings

- Command Prompt

- UEFI firmware settings


Az első 5-tel nem tudtam rendbehozni, az utolsó 3-at nem is tudom mire való.


A tablet típusa: Toshiba Encore 2 WT8-B-102

Garancia nincs már rajta.


Milyen megoldásokat tudtok javasolni?



2018. jan. 14. 14:51
 1/1 anonim válasza:

Hali szerintem rakd ujra a tabot az gyors és eggyszerű.

: )

2018. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!