Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Update miatt a Game...

Windows Update miatt a Game DVR minden játékra fix 60 FPS-t rak, hogy tudom végleg kikapcsolni? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!



Windows 10 64 bites op rendszerem van, múlthéten nekem jött egy update ami miatt az XBOX Game DVR felveszi játékaimat mikor játszok és ez miatt fix 60 FPS-em van minden játékban. Néztem tutorialt hogyan kell kikapcsolni de a Gépházban és az XBOX programban de ott valamiért átirányít a sima Gépházba ahol már kikapcsoltam hogy rögzítsen.


Amit eddig elértem az annyi hogy minden bekapcsolásnál muszáj Be/ki kapcsolnom a felvevőt a sima gépházba és utána újraindítani a laptopot hogy jó legyen. Csak hát ezt minden nap ismételnem kell. Szóval valakinek van ötlete hogyan tudom végleg kikapcsolni ?



2018. jan. 15. 17:04
 1/3 AntZ ***** válasza:

Szedd le ccleaner-el:

[link]

2018. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha leszedtem akkor azon keresztül töröljem az XBOX appot ?
2018. jan. 16. 17:52
 3/3 AntZ ***** válasza:
Ez, leszedi az xbox appot.
2018. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!