Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul el az utorrent...

Miért indul el az utorrent nevű program, ha ki van kapcsolva hogy ne induljon a rendszerrel? XD

Figyelt kérdés

utprrent 3.5.1-->beállítások--->további beállítások--->általános és itt nincs bepipálva hogy az 'oToreent indítása a rendszerrel'

Semmi olyan nincs beállítva hogy induljon el ez a szerencsétlen program, de ahogy betölt a win10 rögtön abban a pillanatban felugrik XD


Még a feladatkezelőben sincs beállítva amúgy hogy induljon el.


Valami tipp?



2018. jan. 18. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Indítsd el a feladatkezelőt (Ctrl+Shift+Esc) XD, válaszd ki az Indítás fület XD, és itt megtalálod az összes automatikusan induló programot XD. Jobb klikk és letiltás XD.


Igen, idegesítő paraszt szokásnak tartom az ikszdézést.

2018. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tabaki ***** válasza:
XD
2018. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

XD

Igen ezt mondtam hogy a feladat kezelőben sincs ez beállítva, ha elolvastad volna figyelmesen

2018. jan. 18. 17:04
 4/12 gyuripapa21 ***** válasza:
msconfig és ott tiltsd le az automatikus indításoknál.
2018. jan. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ujratepitem hatha az megoldja a problemat
2018. jan. 20. 13:53
 6/12 Ladányi Zoltán Zsolt válasza:
Ms config által is a feladatkezelőhöz jutsz és nekem sincs ott az utorrent,mégis indul minden gép indításkor magától
2018. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Töltsd le a qBittorentet, sokkal jobb talán kicsit csúnyább a kezelő felülete , de nincsen benne reklám , biztonságosabb és nem indul magától :)
2018. jún. 7. 23:33
 8/12 B.Boo válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. Ki kapcsoltam a programon belül és a feladatkezelőben az indításoknál is, de ugyan úgy indul a windowsal. feltettem a bittorrentet és és azzal is ugyan ez a gond. Akármit csinálok erőszakosan elindulnak a windowsal. Bosszantó
2018. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gyuripapa21 ***** válasza:
Én viszont a 2.2.1. Utorrentet javaslom,mert az stabil és semmi gond vele.
2018. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám. bit torrent is agresszivan indul meg a utorrent is.
2018. dec. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!