Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vegas pro 15 -nél hogyan...

Vegas pro 15 -nél hogyan lehet elérni azt, hogy (CSAK! ) kizárólag a forrásfile minőségben rendereljen? (semmi kényszer cicoma. )

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 20:03
 1/2 Thomas Burnt válasza:
Szia! Én egy korábbi verziót használok. Igaz, nem sűrűn. Emlékeim szerint renderelés előtt feldob egy ablakot, ahol kiválaszthatod, hogy milyen formátumban és milyen minőségben szeretnéd renderelni az adott videót. Ez egy preset lista az alapvető formátumokkal, melyeknek a paramétereibe bele is tudsz nyúlni. Gondolom a 15-ös verzió már van annyira naprakész, hogy az összes jelenleg ismert formátumot tartalmazza ez a lista. Úgyhogy ott meg kellene találnod a forrásfájl formátumát, és azt kiválasztanod. És elméletileg a következő alkalommal azt kínálja fel, amit utoljára használtál. Mitöbb, emlékeim szerint saját presetet is elmethetsz a listába, saját paraméter beállításokkal. Én ezzel próbálkoznék. Remélem, tudtam valamennyit segíteni. :)
2018. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm Thomas a válaszod. Egy kis magyarázaat, miért is kérdeztem. Panasonic camcoderrel készített videókat 1920*1080/50 paraméterekkel a Power Directorban (beállítva) pillanatok alatt lerendereli kis eleje, vége, esetleg egy-két effekt szerkesztéssel. Húsz perces full videóval is nagyon hamar végez.(ahol nincs szerkesztés, ott csak másol, és pont ez a lényeg)

A Vegasban hiába állítom be a paramétereket csak csigalassúságban renereli le. Beállítottam a leges legközelebbi paraméterekre (mint a powerben), de hiába. Nincs tükör, same vagy copy opció. Ugyanezt elmondhatom az Adobe szerkesztőre is. Miért van ez így? Valami beépülő modul hiányzik(?)vagy lehet elkerülte valami a figyelmem.

2018. jan. 21. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!