Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet saját telepítőt...

Hogyan lehet saját telepítőt készíteni?

Figyelt kérdés

Windows 7-ről lenne szó. Azt szeretném elérni, hogy valahogy a telepítőbe kellene integrálni pár programot, azaz a Windows telepítésével egyidejűleg azok is települjenek fel.

7Zip-pel meg tudtam nyitni egy ilyen ISO kiterjesztésű telepítő fájlt, de módosítani nem tudtam. Van rá valami egyszerű módszer (mondjuk egy program) hogy ebbe bele lehessen nyúlni?



2018. jan. 20. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Neked nem fog menni, mert sokkal összetettebb feladat, mint mondjuk google-be találni rá választ:

[link]


holott neked még ez sem megy. Bocs, de így érzem...

2018. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz.

Ebben amúgy már belefutottam de a program hozzá (Windows AIK) több mint 1,5 GB volt úgyhogy hagytam a fenébe. Jelenleg nincs olyan netem, amivel ezt le tudnám tölteni. Ezért is írtam hogy valami egyszerű megoldás kellene (bár mondjuk azt tényleg kifelejtettem, hogy ne foglaljon sok helyet.)

2018. jan. 20. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl sokat akarsz. Kicsi is legyen, egyszerű is. Egy oprendszerről beszélünk ami eleve több giga és hát nem egy egyszer "next-next-next"-es telepítésről van szó.


Ennél - számodra - még mindig egyszerűbb lenne az a megoldás, hogy felteszed az oprendszert majd a drivereket és segédprogikat, beállítod az oprendszer neked tetsző részeit és az egészet elmented egy fájlba - ez persze lesz vagy 20-30 GB - és ha baj van akkor ezt visszaállítod 20 perc alatt és van egy új oprendszered, telepített progikkal.

2018. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
www.nliteos.com
2018. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!