Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD CD vagy egyátalán mi...

//Anonymus// kérdése:

DVD CD vagy egyátalán mi szükséges akkor ha egy kb 4,5Gb játékot szeretnék lemezképfájlról írni?

Figyelt kérdés
Egyátalán nem értek az informatikához és ehez az egészhez ez gondolom kiderült,meg egyszer sem csináltam ilyet ezért szeretnék segítséget kérni hogy mi a teendő ilyenkor?

2018. jan. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

CD - 0,7 gb

DVD - 4,7 gb


Tehát mindenképpen egy üres DVD kell hozzá, illetle egy olyan program amivel ráírod a képfájlt a dvdre.

Például CDBurnerXP.

2018. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyat hallottam,nem tudom mennyire igaz hogy win7 van ujabb op rendszeres gepekben alapbol van egy program ami lehetove teszi.Ez igaz?
2018. jan. 22. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan nem értem a kérdést, de azért megpróbálok válaszolni.


Tehát van egy image fájlod, lemezképfájl, ahogy írtad, ami kb. 4,5GB. Szükséged lesz ugye egy DVD íróra és egy programra, ami írja a lemezt. Én most a Nero Burning ROM programot fogom leírni, mert azt ismerem. Beteszed az üres lemezt, az eszköztárban a "CD/DVD író" fülön kiválasztod a "Cd-kép felírás" menüpontot, betallózod a képfájlodat, leokézol mindent, amit kell, és mehet az írás.

2018. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a segítséget! :)
2018. jan. 22. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdésedre meg ez a válasz, ennél jobbat én sem tudok mondani, sosem használtam a beépített író programot:


[link]

2018. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!