Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program a legjobb...

Melyik program a legjobb zenei mixek készítéséhez?

Figyelt kérdés
Audacitym van, és amire eddig kellett, arra jó volt, de most szeretnék egy-két mixszel próbálkozni - ami nem csak annyiból állna, hogy egymás után rakom a zenéket fade out+fade in-nel -, de ez a program hangmagasság változtatásra kb. alkalmatlan. (Vagy én vagyok béna?)

2018. jan. 22. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a legjobb szoftver rá, de a kért funkciókat tudja.


Ajánlom a hatás menüpontot.

Felkeverés = fade-in

Lekeverés = fade-out

Hangmagasság változtatása = Hangmagasság változtatása

2018. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"de ez a program hangmagasság változtatásra kb. alkalmatlan"

Kijelölöd a hangot, majd Hatás -> Hangmagasság változtatása menüpont.

2018. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj saját zenét remixet semplerrel , hangmintákkal programokkal , VST CUBASE SOUNDFORGE ,játsszd fel a dallamokat mastereld és cső .
2018. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Azért írtam, hogy alkalmatlan, mert akármennyit is emelek a hangmagasságon, a végeredmény egyszerűen használhatatlan lesz. "Szétesik" a zene, szaggat, ilyesmi.
2018. jan. 23. 00:54
 5/6 Zénevű ***** válasza:

Jobban jársz, ha a kérdésedet először a googlenak teszed fel! Szemezgess kedvedre az információkból:

[link]

2018. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi! Így máris más, ha tudom, mire keressek. :) Ez a daw rövidítés eddig ismeretlen volt számomra.
2018. jan. 24. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!