Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Toshiba Satelite A660+Windows...

Toshiba Satelite A660+Windows 10, hogyan kell belépni a Biosba vagy boot menübe?

Figyelt kérdés

Adott egy Toshiba Satelite A660 laptop Windows 10el!

Van egy pc-s(3,5'-ös) vinyóm amin fent van egy általam használt Windows 7 rendszer ,illetve egy másik partíción a cuccaim....

HDD dokkolóval rádugtam a laptopra ,ahol a cuccaim vannak azt a partíciót látom (D meghajtó).


Na most erről a vinyóról szeretnék be bootolni ,hogy a telepített win7-et tudjam használni!

A probléma ,hogy semmilyen módon nem tudok belépni a Bios-ba vagy a Boot menübe...


Bekapcsolom nyomok F2-öt vagy Del-t ,vagy F12-őt de ugyanúgy csak a windows kezd el bejelentkezni!


Próbáltam ezt a módszert is ,viszont nekem nem jeleníti meg a "USE A DEVICE" opciót!

https://www.youtube.com/watch?v=-gZsNcF-138


Hogyan tudom elérni a Bios rendszert ennél a laptopnál?



2018. jan. 24. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig azt írja a leírása, hogy az F2-vel lehet belépni a bios-ba. F12 pedig a boot menüt hozza be.

Amikor bejön a Toshiba logó, akkor nyomd meg.

2018. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mikor bekapcsolom nem jön be a Toshiba logo.

Egyből a kék windows logót adja be!

2018. jan. 24. 16:39
 3/4 petya121112111 válasza:
f12, nekem is van toshiba. nyomogasd folyamatosan
2018. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 petya121112111 válasza:
ez a boot menü, most telepítem a windowst
2018. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!