Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut el nekem a Fifa...

Bl10 kérdése:

Miért nem fut el nekem a Fifa 17 és a 18?

Figyelt kérdés
Nem tusom elfuttatni a gépemen,pedig a 16 is max grafikán elfut nagyon simán vélhetően 60 fps-el.
2018. jan. 24. 16:53
 1/8 A kérdező kommentje:
*tudom
2018. jan. 24. 16:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a játékok már csak ilyenek, az új részek általában erősebb gépet követelnek. Esetleg valami konkrétumot is írhatnál. Nem indul el, lassú vagy mi?
2018. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmegy a kis launcher vagy nem tusom mi, ahol be lehet állítani a grafikát. És utána egy ablakként megjelenik egy fekete kép és utána eltűnik. A launcher nem záródik be. De az érdekes, hogy a 16 maxon 60 fps-el elfut.
2018. jan. 24. 17:05
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
Mi a pontos konfig? Mi az operációs rendszer? Mikori a VGA driver? Eredeti vagy tört játék?
2018. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először is eredeti demó. XD A saját videókártya telepítőjét raktam rá. Windows 10-es. És a konfig: Processzor:

Intel Pentium G3260

Ram:

8GB 1600MHz

Videókártya:

Gigabyte Geforce GTX 1050 Windforce OC

2018. jan. 24. 22:08
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem azért van, mert csak 2 magos a procid. Sok fórumon lehet olvasni, hogy a új FIFA -knak 4 magos proci kell vagy minimum 2 magos HyperThreading -es, mint az Intel Core i3, amit ugye a rendszer 4 magosnak lát.


A minimum követelményekbe is ezt olvashatod:

[link]

[link]


Esetleg, megpróbálhatod a neten található "Dual Core fix" leírások alapján megoldani:

[link]

[link]


Ha ez nem sikerül kénytelen leszel beruházni egy komolyabb prociba.

Használtan gyakran 20 ezer alatt is ki lehet fogni LGA1150 -es i3 procit.

2018. jan. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt értem, de korábban, amikor még sokkal gyengébb gépem volt (1 magos AMD), akkor is elindította, igaz, hogy csak 1 fps-el. :-D
2018. jan. 25. 08:00
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Én azt nem tudom, minden esetre szerintem, ha minden rendben lenne vele 2 magos prociknál, akkor sosem csináltak volna hozzá dual core fix -et a hackerek.

Egy próbát attól még megér.

2018. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!