Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A dokumentumba (odt doc)...

Canoer kérdése:

A dokumentumba (odt doc) beillesztett képek mentéskor eltűnnek. A beszerkesztett doksik kiterjesztésenként amúgy is elcsúszások szoktak lenni nyomtatáskor. Plusz ez is :S Ti találkoztatok már a fenti problémával?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen program, milyen verzió?

A képet hogyan illeszted be? Ugyebár nem csak csatolod - mert akkor a képnek és a dokumentumnak léteznie kell!


Nem mellesleg ha máshova viszed nyomtatni a dokumentumot, azt érdemes PDF-formátumban megtenni - úgy nem fog elcsúszni a dokumentum.

2018. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ODT: ez a LibreOffice Writer egyik formátuma. Miért ezt a szövegesdokumentum sablont használod? Van a másik, az ODF szöveges dokumentum, én abban szerkesztem meg, aztán lementem MSOffice 2003-ra. Ezt még nem dobta szét. Ami pedig az Impress-t illeti, ott is LibreOffice formátumban szerkesztek, de utána 2003-a Power Pointra mentek. Mivel a LibreOffice-ből közvetlenül lehet PDF-re menteni bármit (Power Pointot is), azt is megteheted. Itt van a Fóruma, ahol kérdezhetsz: [link]
2018. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért itt senki sem látnok, légy szives, máskor írd le, melyik programmal van bajod.
2018. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!