Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a gép és ugrándo...

Miért fagy le a gép és ugrándozik össze-vissz a CPU? [TÖBBI LENT]

Figyelt kérdés

Amikor beindítom a gépet várni kell kb 5 percet, hogy beadjon mindent. Nagyon akadozik , és amikor belépek a Feladatkezelőbe a CPU 1-től 100%-ig minden formában ugrál..

Egyszer pl.: 4% egyből utána 80%.. Ez miért van?

+Az explorer is nagyon sok CPU-t fogyaszt.. Ez is kb valamikor 50k memóriát fogyaszt, valamikor felmegy 100-200k-ra..

(Lehet kicsit sok a kérdés és hülyék a megfogalmazások ':D)


U.I: Nyomtam egy csomó vírusirtást , malwarebytest is használtam, de nem találtak semmit.

Remélem segítetek megtalálni a megoldást! :)

Nagyon megköszönném, már nagyon idegesít, hogy szétfagy a gép... :(


U.I 2: Régebben nem volt ilyen, hogy "ennyire" lefagyjon a gép...



2018. jan. 25. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

100-200k memoriafoglalas sok...? nezd mar meg a bongeszodet, egy ablak megnyitasa 100-300MB koruli memoriat eszik.


A geped indulaskor valoszinuleg egy rakas szolgaltatast elindit, koztuk csomo feleslegest is. Mivel nem irtal semmit a gep parametereirol es az oprendszerrol, a feltelepitett/futo programokrol, nehez latatlanban barmit is javasolni.

2018. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnálom, elfelejtettem elmondani a gép részletes adatait:

Eredetileg laptopom van.


Processzor: Intel(M) Pentium(R) M Processzor 1.73GHz

2GB Ram

32bit

ATI Mobility Radeon X300


Elég régi laptop :S

2018. jan. 26. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!