Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan nyitok meg 7Zip-program...

Hogyan nyitok meg 7Zip-programmal egy rar-fájlt?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem, föltelepítettem, de nem tudom, hogyan kell. Tök másik mappában van amúgy, mint amit meg kívánok vele nyitni


Előre is köszönöm a segítséget:)



2018. jan. 26. 18:40
 1/10 A kérdező kommentje:
A rar fájlnak nincs rendes ikonja, hanem csak egy sima fehér cucc; nem látszódik rajta, hogy valami oda bele lenne csomagolva. Részletes leírást kaphatnék valakitől, hogy ilyen esetben hogyan nyitható meg egy rar-fájl? Más progival is akár
2018. jan. 26. 18:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Társítod a rar fájlt a 7Zip-el vagy nyomsz rajta egy jobb klikket és ott lesz a menüben a 7Zip is.
2018. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán mert nincs társítva semmihez.
2018. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sikerült a jobb klikkes módszerrel:) Onnan nyílra mentem, és kiválasztottam a rar-t , de lehet, hogy a sima megnyitással, ami fölötte volt is működött volna:) Dobálom a zöld kezeket!:)
2018. jan. 26. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Passz. Ha társítod akkor sima duplaklikkre is meg fogja nyitni. Az a legegyszerűbb.
2018. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sima megnyitásra rá fog kérdezni, hogy mivel nyissa meg, itt meg kell adnod a 7Zip-et - tallóz - és alul bejelölöd hogy az ilyen fájlt mindig ezzel nyissa meg. Ezt emlékezetből mondom...
2018. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogyan kell társítani,de köszi, már megoldottam:) Azért neked is ment a zöld, értékeltem a hozzászólásod!:)
2018. jan. 26. 19:23
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezt most látom:"

Sima megnyitásra rá fog kérdezni, hogy mivel nyissa meg, itt meg kell adnod a 7Zip-et - tallóz - és alul bejelölöd hogy az ilyen fájlt mindig ezzel nyissa meg. Ezt emlékezetből mondom...

"

Köszönöm, majd megnézem:)

2018. jan. 26. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ment a zöld?? Én vagyok az egyetlen hozzászóló :)
2018. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És tényleg ! XD De ezt most még egyelőre nem pontoztam föl ezt a legutóbbit:D
2018. jan. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!