Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10-em van, és csak a...

Win 10-em van, és csak a microsoft áruházból lehet programot letölteni. Van megoldás arra, hogy kikapcsoljam a windows áruházat, és hagyományos úton tudjak programot telepíteni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 18:47
 1/8 anonim válasza:
Hagyomanyosan a torrent-re gondolsz?? ;D XD
2018. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, a gépházban az Apps menüpontban (magyarul talán "programok").
2018. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első kérdés, melyik verziójú Windows 10-ed van? Ha Windows 10 S van fent, a következő kérdésem: de miért? Tényleg, miért azt raktad fel? Vagy, további kérdés, egyáltalán milyen eszközről van szó? A szóban forgó (feltehetően Win10 S) rendszer előtelepített, vagy te raktad fel? Ha te raktad fel, akkor még mindig áll a kérdés. De miért? :D Ha nem te raktad fel, azt hiszem vásárolt előre összeállított gépről, de a mai világra jellemzően inkább laptopról lehet szó. Ez esetben csak is az újratelepítés segít, ugyanis a Windows 10 S rendszer fő ismertetőjele az, hogy csakis az áruházból szedhetsz le rá bármit is. Legfőképp oktatási célokra fejlesztették ki, és amúgy szerintem erre a felhasználási területre ez a verziójú Win10 remekül is alkalmazható. Az áruházban minden olyat megtalálsz, ami az iskolához szükséges, a többi az már csak a hóbortjaid kielégítésére szolgál (pl játék, bár stor-ban még játék is van, csak nem olyan).

Rátérve a lényegi részre, ha a szóban forgó Win10-ed van akkor, mint említettem, újra kell raknod a rendszert. Rufus-al vagy Windows Media Creation Tool nevű programmal tudsz az MS oldaláról letöltött Win10 iso fájlból booteszközt készíteni (ami lehet pendrive vagy CD is). Ha esetleg nem csináltál még ilyet írj, segítünk a részletekben.

2018. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Laptop persze :) eredeti win 10 home, így vettem a laptopot, járt hozzá alapból. Elindítottam a gépet, felpakolta egyből a win 10-et, aztán frissített. Ennyi. És ha egy simán letöltött progit, a telepítésnél közölte, töltsem le az áruházból. Miért erőszakolják ránk, és adnak választási lehetőséget? Költői kérdés volt :D

Szóval erre szeretnék megoldást találni :)

Köszönöm a segítséget ;)

2018. jan. 27. 08:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez elég fura, én kezdetektől használom a win10-et, de soha nem volt ilyen problémám. Helyi vagy Microsoft fiókkal vagy bejelentkezve? Ha az utóbbi, válts helyi fiókra és próbáld úgy telepíteni. (Én soha nem használok MS fiókot.)
2018. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden frissítésem telepítve van és szintén Home rendszerem van, mégis minden rendben van. Nem értem akkor mi ez. Nálam lehet telepíteni ugyanúgy bármilyen forrásból. Talán egy reinstall? Hirtelen más nem jut eszembe :/
2018. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végül újra telepítettem az egészet MS fiók nélkül, és most engedi.

Szép napot nektek :)

2018. jan. 29. 05:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2018. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!