Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hosszú a permanent ban...

Cultist kérdése:

Milyen hosszú a permanent ban a Rainbow six siege-ben?

Figyelt kérdés

Engem kb fél éve bannoltak,

fingom sincs miért,mert nem csaltam,a support semmit se csinált. Milyen hosszú ez a permanent ban? Nem kérek temporary ban leírást.



#hosszú #permanent ban
2018. jan. 27. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami azt súgja, hogy örökös ban. Hm, nem is tudom miért lehet...
2018. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De jó esetben csak 10-20 évig tart, úgyhogy majd próbáld meg később.
2018. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

„- Messze Pomerániában emelkedik a híres Gyémánt-hegy, akkora, hogy belefárad az ember, mire körüljárja. Arra a hegyre minden századik esztendőben leszáll egy parányi madárka, és hozzáfeni a csőrét. Mikorra az egész hegy elkopik ettől, akkorra telik le az első másodperc az örökkévalóságból.”

                              (Grimm testvérek: Az okos pásztorfiú)

2018. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát PERSZE, hogy nem csaltál! Soha senki sem csal, a szoftveres védelem pikkel rájuk, azért b***ták ki őket örökre.

Na jó, nem szemétkedek: van olyan barátom, akit azért bannoltak örökre, mert a háttérben megnyitva maradt a Cheat Engine nevű csalóprogram, amivel előzőleg a saját Minecraft szerverén módosított egy-két adatot. Néha ennyi is elég.

2018. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!