Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan indítsam el a Google...

Hogyan indítsam el a Google Chrome-ot?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, bocsi. A kérdést úgy értem, hogy már telepítettem, de nem rakott ki semmi ikont az asztalra és fogalmam sincs, hogy mire kattintsak rá, ami elindítaná a programot és végre használhatnám.
2010. jún. 6. 14:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Fenébe...xD

Google Earth-ot akartam írni! xD

Légyszi segítsetek!

2010. jún. 6. 14:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

:-)


Start menü - minden program - kiválasztod. :-)

Ha akarsz kis ikont az asztalra, akkor +jobb gomb - küldés - asztal (parancsikon létrehozása)

2010. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, de ott nem találtam az indítását, csak a törlését, vagyis egy piros ikszes Google Earth ikont, mellette a szöveg: Uninstall Google Earth Plug-in :(
2010. jún. 6. 14:47
 4/11 czibles ***** válasza:
100%

start menü / minden program. itt nézd, ne menj be alkönyvtárakba.

(csak 1 tipp)

2010. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hmmm... Csak a törlés rész van ott?? o.O Még ilyennel nem találkoztam de ha Te mondod...


Akkor viszont próbáld meg vagy azt, hogy a 'futtatás' részbe beírod, hogy GoogleEarth.exe vagy valami hasonlót, hátha úgy beadja.

Ha ez nem jön be akkor beírod a start menü-keresőbe hogy google earth, és kiválasztod hogy a sajátgépben keresse meg Neked.

Végső esetben vezérlőpult-->programok telepítése és törlése, itt letörlöd, majd újra letöltöd+telepíted és közben figyeled hogy hova menti. (Én C meghajtó Program Files-be szoktam, lehet hogy neked is ott van.)


Sok sikert

2010. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem hülyéskedek, tényleg komolyan kérdezem :(

A futtatás nem ment, holnap még egyszer letöltöm majd és akkor jelentem, hogy mi a helyzet.

Köszi a sok segítséget mindenkinek!

2010. jún. 6. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:
na, jutottál már valamire?
2010. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Öhm, nem... :(
2010. jún. 19. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Keresd meg a C:\Program Files\Google\Google Earth\ mappán belül a googleearth.exe-t.
2010. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elsők között meg is tettem...

Nincs sehol.

2010. jún. 28. 05:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!