Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne Logitech...

Spectator kérdése:

Hogyan lehetne Logitech QuickCam-ot Win 10-ben működtetni?

Figyelt kérdés

Van egy Logitech QuickCam v11.8 kamerám. Ez Win Xp-vel kifogástalanul működött, Windows 10-el viszont nem. Aki tudja, kérem írja meg, hol lehet drivert letölteni hozzá.

(Telepítő CD-ém van, de ez csak XP és Vista-ra jó).



#telepítés #driver #Logitech QuickCam
2018. jan. 29. 17:07
 1/8 DjImipapa ***** válasza:
Kidobod, majd veszel egy jobbat....nyilván ha a gyártó nem támogatja, akkor ennyi....:)
2018. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Tudomásom szerint (lehet hogy egy régebbi verziót), de win7-re is már csak úgy lehetett telepiteni, hogy "megerőszakoltad" a rendszert és a rendszerrel érkezett "USBAUDIO.SYS" rendszerfájlt kicserélted a windows XP-s "USBAUDIO.SYS"-re. (Win7-es USBAUDIO.SYS = 80 768 bytes, WinXP-s USBAUDIO.SYS = 60 032 bytes). Ez viszont csak akkor működött, ha nem volt más eszköz ami az usbaudio.sys-t használta.


De gondolom ez már windows 10-n nem müködik.


Sok sikert.

üdv.

2018. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Copper!

Köszi a választ, az alábbi link-en van egy módszer, hogy a gépet egy Google Chrome ablakban hogyan lehet rábeszélni, hogy XP-ben értelmezze. Csak az ablakot nem tudom elővarázsolni!!


[link]


Légyszi, ha tudod írd meg. Én most i-Explorerben dolgozom. Le kell-e pl. a G. Chrome-t előtte tölteni stb.

Köszi.

2018. jan. 30. 15:55
 4/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Megnéztem a cikket, de ott én chromra való utalást nem találtam.


Ha a kompatibilitási varázslót szeretnéd előhivni azt a következő képen lehet :


Sajátgépben, megkeresed azt a programot amit futtatni szeretnél, jobb egér gomb a programon, a megjelenő menüből válaszd a tulajdonságokat, majd a megjelenő ablakban a Kompatibilitás fülön tudod beállitani, hogy milyen módban fusson a program.


De felhivom a figyelmedet, arra, hogy ez nagy valószinűség szerint nem fog működni, mivel ez a módszer nem cseréli le az adott usbaudio.sys fájlt.


Sok sikert.

üdv.

2018. jan. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Coopper, itt van jpg-ben az a bizonyos ablak. Talán sikerül megnyitni (ez csak illusztráció!)


[link]

2018. jan. 31. 19:19
 6/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Az az ablak a #4-es hozzászólásomban lévő kompaatibilitási ablak, amit a chrome böngészőn "teszteltek", tehát a megkeresték a sajátgépben a chrome.exe programot ráálltak -> jobb egérgomb -> menüből -> tulajdonságok -> a megjelenő ablakban kompatibilitás fül és ott tudod állitani a dolgokat.


De irtam, nagy valószinűség szerint nem fog működni.


Sok sikert.

Üdv.

2018. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Coopper, köszi szépen, azért meg fogom próbálni. Üdv.
2018. febr. 2. 16:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy hivatásos IT szakember felrakta a már említett kamerát a laptop-omra, mégpedig a telepítőlemez elkérése nélkül. Választhatóvá vált a beépített-, ill. web-camera. Működik is, de hiányzik a szokásos Logitech oldalsáv. Érdemes-e most már a XP/Vista lemezemet feltelepíteni, vagy csak zűr lesz belőle?
2018. márc. 22. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!