Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondjatok pls egy olyan...

Mondjatok pls egy olyan progit, amivel az eredeti zeneszámokat át tudom másolni egy másikra!? (de, nem az ami rendes, hanem ami csak a méretnél is csak egy nagyon keves bites számot mutat és track 01 stb a neve)!?

Figyelt kérdés
Mondjatok pls egy olyan progit, amivel az eredeti zeneszámokat át tudom másolni egy másikra! (de tudjátok, nem az ami rendes, hanem ami csak a méretnél is csak egy nagyon keves bites számot mutat és track 01 stb a neve)!
2010. jún. 6. 16:04
 1/5 tetro ***** válasza:
csak számomra értelmezhetetlen a kérdés?
2010. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, tényleg hülyeség :D


A nép magyarázatot követel, hogy segíteni tudjon :D

2010. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondol,hogy van egy audioCD-je és azt szeretné átmásolni, szóval nem mp3-ak vagy ilyesmik vannak rajta.

Azt hiszem a Windows Media Player tud olyat, hogy merevlemezre átmásolja a tartalmat. Onnan meg lehet, hogy ki is tudod írni egy másikra.

2010. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, valami ilyesmi...


A track01 - a kisbites - file-t ne másold, mert az semmi más, mint egy linkfile (olyan mint ami az asztalodon van parancsikon ). Ha azt másolod, az kb nem jó semmire.


Easy CD-DA Extractor

Ezt szedd le valahonnan. Ezzel lehet grab-elni (az audio CD-idet tolhatod át mp3-ba - vagy valamilyen más audio formátumba) és audio cd-t is lehet vele írni.

2010. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget!
2010. jún. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!