Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msn webcam hacker programok?

Msn webcam hacker programok?

Figyelt kérdés

Tud valaki olyan programokat amivel lehet figyelni embereket ugy, hogy nemtudják? Van egy olyan hogy Webcam Hacker de azt sehonnann nem lehet letölteni ingyen. Vagy igen? Ilyesmiket keresek, valaki tud küldeni nekem? És letölhetőségi linket is? Msn live-ra szoval a legujjabbra!

Nem rossz célbol :D

Elöre is köszönöm


2010. jún. 6. 19:36
 1/5 anonim válasza:

jéézusom már ilyen is van?! na akkor leragasztom szépen a webcamom :DDD

Amúgy... lehet ezt jó célra is használni...?

2010. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaja van...én is ma láttam a youtube-on!:D

Hát ugy hogy én kikamerázom az embert akit leakarok kapni, és a videot utána kidekorálom:D Mondjuk a fejét átalakitom állat fejjé vagy nem tom:D Ilyeneket gyakorlok most! De most az lényegtelen.

További válaszokat várom:D

2010. jún. 6. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bakter, tanuljátok már meg mit jelent a hekkelés! Ez nem abból áll, hogy megnyomod a gombot és kész. Tudás kell hozzá. Nincs ilyen program.

Egyébként jogilag a fenét se érdekli milyen célból használod a másik gépén, illegális.

2010. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:) Értem...csak hoyg a neten mindenhol igy lehet megtalálni!

Nézzed megfele! De ha illegális ki a francot érdekel? A net televan illegális szarságokkal! Ha téged nem érdekelt volna ez a kérdés nem jöttél volna ide! De mivel idebenéztél, ugylátom téged is érdekel! Ehhez nem kell tudás csak pár gombnyomás és ennyi! Válaszokat kértem, nem pofázásokat kö**ögöktöl!

2010. jún. 6. 22:29
 5/5 anonim válasza:
szia..én is pont ilyet keresek...igen vannak de nem tudom hol lehet ingyen rendesen letölteni..egyszer én mondjuk letöltöttem egyet de az kb 26 virust hozott a gépre...anak a neve valami 007...ijen halálfejes..,.ha találtál ijen jo progit ird már meg léccy.....emailom: nessza98@citromail.hu
2010. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!