Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt az Instagra...

SeriousGirl kérdése:

Miért csinálja ezt az Instagram a régi fotóimnál?

Figyelt kérdés

Több ezer képem van,és szeretném letörölni őket,vagy éppen átírni alattuk a szöveget,vagy más hashtageket használni.

Az elején sikerült is,de egy idő után az Instagram nem engedte. Mindig azt írta ki,hogy "A módosításaid nem kerültek mentésre.Próbáld újra!".

Gyakorlatilag törölhetem ki a képeimet. Pedig sikerültek jók is.

Szerintetek erre van valami megoldás?



2018. febr. 5. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
nálam akkor csinált ilyet, amikor túl sok volt a hashtag egy képnél. lehet, hogy nálad is csak az a gond, hogy túlzásba vitted, próbáld meg kevesebb hashtaggel és/vagy rövidebb leírással. van egy limit, esélyes, hogy azt lépted túl és ezért nem engedi a módosítást.
2018. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. A szöveggel sosem volt baj,mert valamelyiknél le tudtam venni.Volt olyan is,amelyiknél nem.

Hashtaget csak annyit tudok kiírni,amennyit enged,ha akarnék,se tudnék többet. De ennek ellenére engedélyezhetné a módosítást. Mert a sok hashtag-et se tudom törölni a kép alól...

2018. febr. 6. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!