Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miről recseg a hang a számítóg...

Brokenbone kérdése:

Miről recseg a hang a számítógépemen?

Figyelt kérdés

Azóta recseg minden hang, minden programban mióta beraktam az új Focusrite Scarlet 2i2 kártyát, amit két Mackie MR5 mk3-al használok. Az első egy földhurok volt, azt megoldottam és utána jött, hogy szakad, recseg a hang, nem csak FL Studióban, hanem filmezés, youtube, és játék közben is. Csak a kártyáról, ha Realtekre állítom és fejhallgatót dugok a gépbe akkor minden tökéletes.

Szinte biztos vagyok benne, hogy ASIO4ALL beállításnál lesz a dolog nyitja, de nem tudom pontosan mire állítsam be. Latencys ügy lesz, ezt sejtem, de el vagyok akadva.



Asio Control Panel alap beállítás:

Sample rate: 48khz

Buffer size: 256

Itt valami esetleg?


ASIO4ALL v2.14 beállításos ablak:



Latency Compensaton:

In: 0 Samples

Out: 0 Samples



ASIO Buffer Cize = 512 Samples



Options:

Allow Pull Mode (WaveRT) nincs pipálva

Buffer Offset: 4ms

Always Resample 44.1khz - 48khz nincs pipálva

Force WDM Driver To 16Bit nincs pipálva


WDM Device List

Focusrite aktív

Realtek HDA inaktív



A két driver törlését és újra telepítését próbáltam már, meg egy olyat is, hogy a Realteket és belső AMD karit letiltom eszközkezelőben és csak a Focus aktív de az sem segít. Szerintem itt ebben a két ablakban lesz a megoldás de valami rejtvénynek érzem.



#hangkártya #FL Studio #hangkártya driver #ASio4all #Focusrite Scarlet #sample rate #hangkártya illesztő program #usb audio interface #buffer size
2018. febr. 5. 19:12
 1/1 anonim válasza:
Arra gondoltál, hogy esetleg nem kattintottad rendesen a foglalatba a kártyát? Ha rosszul, vagy nem rendesen rakod be, a foglalat kiégeti a kártyát, szóval biztos ami biztos én a helyedben csekkolnám.
2018. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!