Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A WIN 8.1-et miért nem tudom...

A WIN 8.1-et miért nem tudom feltelepíteni?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne , hogy miért nem települ fel a w8.1 ? A 7-8-10 szépen települ ! Próbáltam már DVD-ről és pendriről is be bootol majd ahogy a 4 kis kék logo alatt a pöttyök forognak 1-2 percig és kikapcsolja a monitort -A HDD led villog -majd 5 p után megint próbálkozik magától - ez a körfolymat megy 1-2 órát és végül kiírja -"Nem sikerült a telepítés és vissza lett állitva a telepítés előtti ál...." (a win7 -es)Van valami megoldás vagy felejtős az egész ? Köszi a választ előre!

2018. febr. 5. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan van a telepítő? Próbáltad ezzel? [link]
2018. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
IGEN-IGEN PONT EZZEL !!
2018. febr. 5. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

DVD-ről nekem se ment, de a képet nem vette el, csak forgott, de nem történt semmi.

1-es vagy 2-es verziójú USB portból próbálod felrakni, ugye? (Tehát a fekete színűből, nem a kékből)

Géped adatai? Főleg az alaplap, HDD.

2018. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

USB2-es ! 450W táp és 500GB samsung HDD A többi adat a mellékleten ! Mint előzőleg írtam jogtiszta win7 fut most-és ez mellé akartam feltenni ! A win8-win10 símán hiba nélkül települt és müködött is! Igen a 8.1 1-2 percig karikázik és lekapcsolja a monitort-majd 1-2 óra múlva !! kiírja "a telepítés nem sikerlt.......! Viszont a telepítési próbálkozás 5 percenként magától beindította a gépet és kezdte előröl a ki-be kapcsolgatást.

[link]

[link]

2018. febr. 6. 15:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott ! Az ATI Radeon VGA a w7-w10 hez jó de a win8.1 nem:( Nvidiaval símán feltelepűlt !
2018. febr. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!