Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Thunderdbirdben ha olvasottk...

A Thunderdbirdben ha olvasottként megjelölök egy levelet, az hova tűnik? Hogyan lehet visszaszerezni? Hogy van az, hogy némelyeket nem látok jelölés után, másokat igen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam az összes postafiók (Gmail is) látszik, ha megnyitom és leteszem a Tálcára a Thunderbirdet, akkor az új levelet boritékkal és kis ablakkal jelzi is a Tálca jobb sarkában. Nézd meg a Beállításokat.

Eszközök/Beállítások/Haladó/Olvasás és megjelenítés.

2010. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Sajnos ezen túl vagyok(voltam),de az a probléma,hogy ha a freemailes emileket megjelenítem,olvasottak lesznek,és eltűnnek a bokszból.

Ezeket hogyan,hol találom meg?

2010. jún. 8. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Freemail beállításokat, ott valahol ki kell venni a pipát, ha jól emlékszem (ilyesmi, hogy olvasott levelek törlése).
2010. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!