Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a laptopom ha...

Roli5555 kérdése:

Miért nem jó a laptopom ha Windows 7 van rajta? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a laptopomon Windows 10 futott, hibátlan volt semmi baj nem volt vele, de én szerettem volna egy windows 7-et rátelepíteni, ami sikerült is, de az internetet nem ismeri fel, hiába van, az usb portok nem működnek


Ha valaki találkozott már hasonló problémával írja már le tapasztalatait az üggyel kapcsolatban.



2018. febr. 7. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Drivereket telepítsd fel.
2018. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Driverek fent vannak? Ezen belül is a hálózati kártyádé ha vezetékes netet használsz, ha pedig mobilnetet ami USB portról működik az USB portoké? Meg egyébként is egy rendszertelepítés után a lap drvereit is illik felrakni.
2018. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Telepitenem én a drivereket, de nem működik rajta se az internet(wifi) se az usb portok, így nem tudom megoldani a letöltést
2018. febr. 7. 17:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, most nézem, hogy nem talált illesztőprogramot, de ezt honnan tudom letölteni?
2018. febr. 7. 17:45
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
100%
Nagyon sok mostanában kiadott, laptophoz már nem is adnak ki Windows 7 drivereket. Nem tesztelik és nem is optimalizálják rá.
2018. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez szomorú, de köszönöm a segítséget
2018. febr. 7. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A laptopod gyártói oldalán sem találsz hozzá drivereket?
2018. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!