Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindenkinél ilyen használhatat...

Mindenkinél ilyen használhatatlan a windows 10?

Figyelt kérdés

Vettem egy új laptopot (Lenovo i3-as proci 4Gb RAM.)

Gyárilag rajta van az op. rendszer. Egyszerűen használhatatlan az egész gép, a vinyó folyamatosan dolgozik, tele az egész rendszer fagyással és akadozással.

Előtte win 7 volt a másik laptopomon az eszméletlen jó volt, de ez egy szégyen. Másnak is vannak hasonló gondjai?


2018. febr. 7. 20:24
 1/10 tabaki ***** válasza:
Nem lehet, hogy még frissít? Én ugyan nem nagyon használok Windowst, de a tízessel nem rosszak a tapasztalataim.
2018. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 hete vettem, már frissített az első napon. Egyszerűen használhatatlan. A hardver elégnek kellene hozzá, de a vinyó folyamatosan dolgozik és minden akad rajta.
2018. febr. 7. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a win10 sajnos ilyen nálam is, pedig a tiédnél izmosabb gépem van, ráadásul SSD-n van a rendszer. Tedd vissza a 7-et, ha jót akarsz magadnak!
2018. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kompatibilis a win7-tel ez a laptop. Olvastam erről a típusról, állítólag ez a hardver már nem támogatja.
2018. febr. 7. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel bármilyen vírusirtót, a defendernek borzalmas teljesítménye van ssd nélkül.
2018. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Feltettem már két hete az Avast-ot.
2018. febr. 7. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán nézd meg a feladatkezelőben először, hogy mi tekeri a winyót. Én Win10-et használok már legalább fél éve és semmi bajom vele. Mostmár olyan gyors, mint a 8.1
2018. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem simán megy a gépem, nem erőlködik, nem lassú, sőt ilyen gyors még sosem volt. Azt mondta egyik hozzáértő ismerősöm, hogy semmiképp ne win8-ról legyen frissítve 10-re, mert akkor bajai lehetnek.. pl. hogy lassú. Egyből a 10-et tettem fel rá. i5-7400, 8gb ddr4 2400.
2018. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet az oka, de a vinyó szinte mindig 100%-kon megy.
2018. febr. 7. 22:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod újratelepíteni a windows-t.

Esetleg telepíthetsz rá windows 7-et is ha az tetszik valószínűleg csak a touchpad-el lesznek problémák viszont egy usb egérrel használható tovább.

2018. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!