Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemet bevittem a szervizbe...

A gépemet bevittem a szervizbe és most amikor visszakaptam, állandóan a rendszergazdai fiókba léptet be. Más fiókot sem ajánl fel. Hogyan tudnék a régi fiókomba visszalépni?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy nem én vettem át a gépet, és a gép automatikusan úgy indul hogy ide léptet be. Aki átvette a gépet helyettem valami HDD-ről beszél, hogy az egyiken rajta vannak a régi adatok, de ezt az átállítást (hogy egyikről a másikra és a gép azon is induljon) nem találom sehol. Valaki tudna segíteni, hogyan lehetne ezt megoldani?

#HDD #felhasználói belépés
2018. febr. 10. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha még megvan a fiókod, akkor ctrl+alt+delete/felhasználóváltás
2018. febr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bp1985 ***** válasza:
Valszeg ujratelepítették, olyankor eltűnik a régi fiók.
2018. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. A régi adatok akkor hova tűntek el? Se program se fájl, semmi sincs rajta. Kb az eletem munkaja.
2018. febr. 10. 08:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha az életed munkájáról nem volt semmilyen biztonsági mentésed, akkor meg is érdemled. Tanulópénz.
2018. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor menj el a búsba. Vagyis inkább az a f.a.sz. aki újratelepítette a gépet mielőtt megkéredzett volna.
2018. febr. 10. 08:55
 6/11 bp1985 ***** válasza:
Sehol nem kötelességük végigbogarászni más gépét, sőt ki is van írva majdnem az összes boltba, hogy a gépen tárolt adatokért nem vállalnak felellőséget.
2018. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aha, majd mindenki azt olvasgassa és a személyes tájékoztatás meg nuku... Direkt rákérdeztem, és azt mondta hogy nem kell a felhasználó jelszava mert "kikerüli".
2018. febr. 10. 09:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Lesz ami lesz. Ha sikerül visszanyerni azt a néhány kényes fájlt amiket nem mertem felhőbe tárolni akkor jó ha meg nem akkor pedig eléggé szomorú leszek mert komoly anyagi hátrányom származna belőle.
2018. febr. 10. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
A mentett adatok valószínűleg egy másik partíción vannak, pl. a D-n, vagy az E-n. agy a C gyökérkönyvtárban. Keress rá egy régi fájlra. Elvileg windowsal együtt mindent kompletten lementenek, oszt tschő.
2018. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes a gondolkodásmódod. Én a kényes fájlokat nem merem nem felhőben tárolni. :D
2018. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!