Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jön ki egy "tábla"...

Miért jön ki egy "tábla" időnként a Windows 7-en, hogy "A gépen nem eredeti windows fut"? (Vag valami hasonló, tartalmában ez)

Figyelt kérdés
Egy hónapos új a laptopom, rajta OEM jogtiszta win 7 (az üzletben így vettem) Nem is volt semmi gondom, mígnem a CHIP magazin cd mellékletéről telepítettem a NOD32 vírusirtót. Ekkor a rendszer javasolta, hogy hagyjam jóvá a windows frissítéseket. Na azóta jön elő ez a fenti dolog. Én csak egy mazsola felhasználó vagyok, aki nem tett semmi másolt, lopott szoftvert fel a gépre, (nem is értek hozzá, meg nem is cél) úgyhogy szeretnék megszabadulni etől a nyűgtől.
2010. jún. 7. 16:01
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Én javasolnám H vidd vissza a boltba.
2010. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jogtiszta opp.rendszerrel árulták vidd vissza és nyugodtan fenyegetőzz a fogyasztóvédelemmel. Ha nem így hirdették keres cracket aktívatort stb....
2010. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Syscase válasza:
46%

Fogyasztóvédelem? UGYANMÁÁÁR!


Ha kicsit is értenél hozzá ilyet nem írtál volna.


A megoldás a jó öreg 971033-as biztonsági frissítés, ami nem más, mint a microsoft eredetiség-vizsgálata.

Csak meg kell keresni a gépen és le kell dúrni a *****-ba :)


Soha többé nem látod az üzit és legalább megtanultad egy életre, hogy az automatikus frissítéseknek semmi értelme nincs.

2011. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kitöröltem, minden szarral aktiváltam, eltávolítottam a wap fájlokat, ki be kapcsolgattam a vírusírtót és az automatikus frissítést is kinyomtam és minden ablak megnyitásakor kihozza azt a szar táblát!!! mit csinálhatnék még?
2011. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt írtad: Syscase válasza:


Fogyasztóvédelem? UGYANMÁÁÁR!


Ha kicsit is értenél hozzá ilyet nem írtál volna.

én meg ezt: Ha jogtiszta opp.rendszerrel árulták vidd vissza és nyugodtan fenyegetőzz a fogyasztóvédelemmel. Ha nem így hirdették keres cracket aktívatort stb....


szöveg értelmezés: 1-s ülj le és ne írj hülyeséget. szerintem a válaszomban leírtam a lehetőségeket. :)

2011. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!