Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro nem renderel...

Fogfutár kérdése:

Sony Vegas Pro nem renderel GPU-val. Miért?

Figyelt kérdés

A videószerkesztőm Sony Vegas Pro 11.0. Korábban azt olvastam fórumokon, hogy a rendereléshez GPU kell.

Vettem egy CUDA-s NVIDIA Geforce 1030 GT 2 Gb kártyát a gépembe egyrészt azért, hogy a renderelés gyorsabban történjen, másrészt, hogy amíg az zajlik, tudjam használni a gépet egyéb programok futtatására is anélkül, hogy letérdelne a proci.

A gond az, hogy bár a preview ablakban már nem szaggat a film szerkesztéskor, a renderelés azonban NEM MŰKÖDIK ha be van kapcsolva a GPU encoding, CSAK CPU-val.

Tapasztalaton alapuló hasznos tanácsokat kérnék, mit tegyek, milyen beállítás lenne megfelelő?



#hibaüzenet #GPU #Sony Vegas Pro #renderelés #the reason for the error could not be determined
2018. febr. 11. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán GPU renderre opció? Ugyanis a renderelés maga a CPU-n történik, a GPU-n max ha szíbkorrekció/egyéb képi módosítás van. De a renderelés alapvetöen 100% CPU igényeltségű. Még nem rendereltem GPU-val, pedig használtam Vegast, Adobe-t, DaVinci-t...
2018. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!