Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tisztelt központ kezelők a...

Kaszás Sándor kérdése:

Tisztelt központ kezelők a számítógépnél! A frisítés gyanánt rátették a hibernálást a számítógépemre. Miért? Kaszás Sándor

Figyelt kérdés

#A hibernálás nekem #nem kell.
2018. febr. 14. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Tisztelt Kaszás Sándor. a hibernálás alapból rajta van, kapcsold ki!
2018. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerű a helyzet ne tegyék rá a hibernálást és akkor nem kell levenni.
2018. febr. 14. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Magától elvileg nem is hibernál a rendszer, csak feldobja a lehetőségét. Mellette ugyanúgy ott a kikapcsolás, azt kell használni. Ha nem mondják a rendszernek hogy hibernáljon, nem fogja csinálni - a felhasználó döntése.


Nekem úgy rémlik hogy 3 lehetőséget ad fel: alvó, kikapcsol, újraindul; vagy hibernál, kikapcsol, újraindul.

2018. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Hát egy dolog biztos, senki nem nyúl bele a számítógépedbe. Bár nem tudom kiket értesz te "központ kezelők" alatt.

Talán frissítéseket telepített a Windows, és új funkcióként jelent meg utána a hibernálás. Mert eddig pl. illesztő program hiánya miatt nem működött.

Vagy pl a hibernálás nem is jelenik meg olyan gépeken, amikben túl sok a memória. Talán az egyik memória modul menet közben meghibásodott.


Minden esetre ahogy előttem is írják, attól még nem kötelező használni, hogy ott van.

2018. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hibernálás alapból benne van a rendszerben, a telepítéskor.

Ki lehet kapcsolni, hogy ne hibernáljon.


Ezt az oldalt nem olvassák azok, akik a Windows-frissítéseket összeállítják... :-)

2018. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"A Ratracer információs szolgálata az Ön rendelkezésére áll, asszonyom ! Ebben az esetben nyomják meg a piros gombot, és nyugodjanak békében !"
2018. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha a hibernálás lehetőség rajta van már a gép elején az USB.csatlkozás nem müködik,hiába nem kapcsolom be.Most,hogy a szakember levette müködik az USB.

Asztali szmítógépről van szó.Widows 10 a program,tehát

nem öreg gép.

2018. febr. 15. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!