Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet mappát és annak...

Hogyan lehet mappát és annak tartalmát visszaállítani formázás után?

Figyelt kérdés
Bemondta az unalmast a laptopom és újra lett telepítve. A másodlagos partíción volt egy mappa amit szeretnék visszaállítani (és persze a tartalmát),erre a partícióra nem lett semmi telepítve csak le lett ez is formázva sajnos. Tudom hogy létezik több féle program viszont olyat keresnék amivel konkrétan ezt az egy mappát meg tudnám esetleg keresni (mappa nevét értelemszerűen tudom) a partíción lévő többi adat nem lényeges.

2018. febr. 16. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem írtál azóta semmit rá, akkor meglesz az a mappa.

2018. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen üresen a partíció nem lett rá írva se másolva semmi, azért írtam hogy az a bizonyos mappa érdekelne mivel kb 200giga volt a partíción viszont a mappa 4-5 giga volt max és a legtöbb program nem tud betekintést adni a fájlokhoz vagy esetleg a nevükhöz.
2018. febr. 16. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy az inode táblát (vagy hívják akárhogy ntfs-en) nem sikerül reprodukálni, csak a file-okat mindenféle mappaszerkezet, illetve név nélkül. Ilyenkor kaphatsz 200 GByte-nyi állományhalmazt, és válogathatsz. De ez is több, mint a semmi.
2018. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen persze sokkal jobb mint a semmi, ezért kérdezem, hogy esetleg van ilyen megoldás mivel így lenyegesen egyszerűbb dolgom lenne.
2018. febr. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!