Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hányszor lehet, vagy egyáltalá...

Hányszor lehet, vagy egyáltalán lehet-e ujra telepíteni a windows 7-et?

Figyelt kérdés
A rendszer ugye az alaplaphoz van kötve.Ha elromlik az alaplap akkor új win 7-et kell vásárolni,mert olvastam olyat,hogy ugyanolyan alaplap esetén ujra lehet aktiválni.
2010. jún. 8. 14:09
 1/3 Jenci ***** válasza:

Isten őrizz,hogy új win7-et vegyél!

Ha tönkre megy az alaplapod veszel egy másikat és úgyanúgy felteszed rá a win7-et,ahányszor akarod.Nem tudom hogy megy az aktiválás most,de régen,mikor nekem is jogtiszta xp-m volt csak egy indokot kellett mondani az ügyfélszolgálatnak és ennyi.Na ezt untam meg. :))

2010. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van az OEM és a dobozos verzió. Az oem olcsóbb és az alaplaphoz köti magát így alaplap cserénél kell újat venni. A dobozost korlátlanszor telepítheted akármelyik gépre. De én az oem win7-et gond nélkül aktiváltam az új gépen.
2010. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak alaplaphoz, hanem a gép alkatrészei közül 6-8-ból állít össze egy listát, amihez köti magát. Ha ezek közül bármi elromlik _elvileg_ nem tudod interneten aktiválni. A telefonos aktiválással viszont meg lehet oldani. Ha elmondod a termékaktiváláson dolgozó hölgynek, hogy elromlott valamelyik alkatrészed, akkor megoldják neked az aktiválást.
2010. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!